• Kategorie

  • Konkurs

    • rusmil.net Konkurs fotograficzny rusmil.net - termin nadsyłania: 02.10.2011
  • Współpracujemy

    • Frontowiec.com
  1. # 31
    Autor cytatu: FooxZ okolic Bochni nie wiem by był jakiś poza mną :D


    Masz zaraz obok Yakarova i Rapcia w Krakowie.
    •  
      Foox
    • 2008-09-16 *
    # 32
    Miałem na myśli bliższe okolice :), bo o nich to wiedziałem :P
    •  
      GRD
    • 2008-09-16 *
    # 33
    Ups, witam wszystkich rusofili ;)
  2. # 34
    Witam, już raz się witałem, ale skoro temat do tego stworzony to nie wypadałoby go ominąć :). Wychodzi na to, że jestem tu prawie najmłodszy, ale skończone mam aż 17 wiosen. Jestem z Piaseczna. U mnie zaczęło się od asg ponad 2 lata temu, a konkretniej od ak cymy, do którego wypadało dopasować mundur (mundur jak mundur wyszło na kzs-a od którego pewnie większość zaczynała), potem już jakoś zleciało, parę rzeczy się pozmieniało. Powoli zbieram szpej współczesny jak i z afganu. Aktualnie na składzie mundurowym leży u mnie afganka i bks w zielonym tygrysie. Jak kasa i inne zewnętrzne czynniki pozwolą to chętnie kiedyś dołączę do GRH.
    Pozdro!
  3. # 35
    Witam :)
    Fumfel, strzelasz się czasem z warriorowcami? Z Piaseczna dużo ludzi jest...
    •  
      Morn
    • 2008-09-16 *
    # 36
    Tak więc i ja się przywitam: witam :)
    Wychodzi na to, że ja tu jestem najmłodszy bo jedyne 16 roków ( gówniarz ze mnie :P ) ale sprzęt powoli się zbiera i może za te 2 lata zasilę Wasze szeregi - marzenie takie osobiste :P
    Tymczasem będę wam zawracał du.. głowę od czasu do czasu pytając o różne rzeczy.

    P.S. jestem z Warszawy więc jest szansa że zobaczymy się kiedyś na strzelance
  4. # 37
    no to i ja sie przywitam :), mieszkam w cieszynie, strzelam sie raczej malo, glownie kolekcjonuje szpej no i moja druga pasja obok rosyjskich szpejów to IDF :)
  5. # 38
    Kamil, na warriorowej strzelance byłem ostatnio dosłownie rok temu, no ale trzeba będzie się wziąć za siebie :).
  6. # 39
    Autor cytatu: xsnailxno to i ja sie przywitam :), mieszkam w cieszynie, strzelam sie raczej malo, glownie kolekcjonuje szpej no i moja druga pasja obok rosyjskich szpejów to IDF :)

    Znaczy się co? Muzyka? Industrial, Disco, Folk? :D
  7. # 40
    IDF=Israeli defence forces, jestem czlonkiem grupy rekonstruujacej zachal, więcej szczegółów pod bannerem z lewej ;)
  8. # 41
    Kazik te osoby, które znasz z Katowic i Bytomia to ekipy czy jednostki tak jak ja ?
  9. # 42
    Kazik miał na mysli mnie, helgrinda, krzycha, aliego, karola i willarda ;) Chyba, że kogoś pominąłem.
  10. # 43
    Odpowiem za Kazika, że i ekipy i jednostki i większość siedzi na tym forum ;)
  11. # 44
    No to też się przywitam, a co...

    Witam Towarzyszy i rączkami Panie całuję w imieniu Zaporożców, zarówno obecnych jak i nieobecnych na tym forum.
  12. # 45
    Powitać :)
  13. # 46
    Zaporożec ^ ^ To jest fura :)
  14. # 47
    Witać witać :)

    Jest ktoś z okolic Szczecina?
    Zaporożec to nie fura to limuzyna :D
  15. # 48
    Czołem Kałasz, wreszcie na rus.milu :) Jurija też powitamy, a co :)

    Ze Szczecina to na 100% była u nas jakaś osoba w 40A, ale nie pomnę kto.
  16. # 49
  17. # 50
    Żdrastwujt, tawariszcz! Mjenia zawoł Grygorij Germow! Kak je twoj zawoł?
    Co tam 16 wiosen. Ja was pobiję - 7 marca będzie 15. Młody ciałem, banią stary.
  18. # 51
    Dopiero zauważyłem ten wątek.....

    Witam wszystkich!
    Na imię mam Marcin. Pomyślałem że warto bliżej zainteresować się współczesnymi siłami zbrojnymi Rosji, godnej kontynuatorki Imperium Pokoju, zwłaszcza po ich ostatnich występach na Kaukazie i może jeszcze dla tego że mam jakieś 50 kilometrów do rzeki Bug.
    Aktualnie rzeźbię w paintballu, ale skłaniam się do zakupu partizana oraz jakiejś repliki AK.
    Pozdrawiam wszystkich!
  19. # 52
    Pozdrowienia z Śląska Opolskiego ! :) aha, zapomniałbym się przedstawic. Wojtek, 20 lat w zawieszeniu ;)
  20. # 53
    Dzień-do-bry jak to mówią przedszkolaki :)
    Witamy witamy na forum.
  21. # 54
    Witamy :)
  22. # 55
    Już jestem jakiś czas na tym forum, a dopiero teraz go zauważyłem ;)
    No to witam wszystkich!
    Nazywam się Paweł (pseudo: Forest) widzę, że nie jestem najmłodszy, bo 16 wiosen (w lutym 17) :P xD
    Od jakiś 6-8 miesięcy zaczynam się wtajemniczać w wojsko rosyjskie, a zainspirował mnie głównie do tego film "9 kompania".
    Na razie zainwestowałem w karabinek :) teraz chcę kompletować mundur i powoli wyposażenie ;)
    Jedyne do czego się nie będę stosował podczas walki to obuwie, ponieważ od czasu operacji kolana wolę mieć wkładki, a do tenisówek się nie mieszczą :P
    Gram w ASG a dokładniej: jestem w Oddziale Desantowo Szturmowym "Perun" z Chrzanowa i serdecznie zapraszam na manewry jeśli ktoś będzie w pobliżu ;)
    Na zlocie raczej mnie na razie nikt nie spotka, ponieważ w drużynie nawet jak ktoś ma +18 to nie ma prawka ;) Ale jak dostanę prawko to będę na każdym ;)
    W oddziale niestety sam interesuję się na razie wyposażeniem wojsk rosyjskich, nawet widać to, bo zazwyczaj gram z najbliższym mi pododdziałem czyli tzw. przez nas sekcją KM ;) ponieważ jestem w niej ja (aks-74) i dwóch ludzi jeszcze wyposażonych w m249 ;)
    Chyba wystarczy :P
  23. # 56
    Chłopaki z Chrzanowa :)
    Dobrze wiedzieć, przejadę się do was kiedy :)
  24. # 57
    Autor cytatu: ForestJedyne do czego się nie będę stosował podczas walki to obuwie, ponieważ od czasu operacji kolana wolę mieć wkładki, a do tenisówek się nie mieszczą :P


    Za to nawet i 5 warstw wkładek wejdzie do ruskich desantów ;)
  25. # 58
    Rapcio, zapraszamy ;) a tak a pro po.. skąd jesteś?

    Kamil, najpierw mundur, potem desanty :P
  26. # 59
    Jestem z Krakowa :) Daleko nie mam.
  27. # 60
    A jest ktoś z Wrocka?