Omega.mil.pl Omega.mil.pl

Od 1 stycznia 2012 roku Centrum Szkolenia Bojowego Zvezda działa pod nową nazwą Omega.mil.pl Nowością jest roszerzenie działalności grupy o nowe usługi jak np. pomoc w transakcjach sprzętowych ze wschodem oraz działalność wydawnicza.

Dodatkowo dosyć ciekawie wyglądają pozostałe plany na przyszłość:

W planach, za przykładem kolegów z Kaliningradu i Mińska, jest budowa w okolicach Poznania obiektu typu killhouse do ćwiczeń CQB. Grupa prowadzi już regularne szkolenia i treningi dla osób zainteresowanych strzelectwem, taktyką działań antyterrorystycznych przy współpracy z MON i MSW oraz rekrutuje osoby do członkostwa w reprezentacji Omegi na międzynarodowych zawodach wojskowych w kraju i za granicą.

Nie da się ukryć, że brzmi interesująco.

Wraz ze zmianą nazwy firmy uruchomiona została nowa strona: omega.mil.pl

Komentarze

Jeszcze nikt się nie wypowiedział

Do góry
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.