• Zawieszenie taktyczne do broni SSO / Ремни тактические ССО

  SSO/SPOSN jest niewątpliwie jednym z liderów jeśli chodzi o mundury oraz oporządzenie taktyczne w Rosji. W związku z tym warto by było się przyjrzeć oferowanej przez nich gamie pasów nośnych (lub jak kto woli "zawieszeń taktycznych") dedykowanych do broni osobistej żołnierza. I tak też zrobimy w tym tekście - zapraszamy do lektury.

  Więcej »
 • Plecak RG-40 Diewiatka / Рюкзак РГ-40 Девятка

  Diewiatka w swojej ofercie posiada szereg różnych plecaków o dosyć zróżnicowanej konstrukcji. Znajdziemy tam m.in. plecaki z serii RG ("Рюкзаки гражданские": RG-25, RG-40, RG-60), będące uproszczoną, "cywilną" wersją plecaków RT ("Рюкзаки тактические": RT-22, RT-35), które to są "zmodernizowaną" wersją tradycyjnego plecaka desantu, czyli RD-54.

  Więcej »
 • Maskałat KZM zimowy Babek / КЗМ Бабек

  Sezon zimowy w chwili pisania tego tekstu się już skończył, ale my wracamy do tematu wraz z KZMem produkcji Babek wykonanym z materiału w kamuflażu Kliaksa. Strój ten jest kolejnym "budżetowym", który mamy ostatnio okazję opisać, co akurat przy kostiumie zimowym ma to szczególny sens, gdyż zazwyczaj nie są one zbyt intensywnie użytkowane.

  Więcej »
 • PSN M009 Diewiatka / ПСН M009 Девятка

  Mundur PSN M009 jest nieco droższym krewnym PSN M7 OMON. Czym jednak się one różnią, skoro krój obu wyraźnie wzorowany jest na mundurach potocznie nazywanymi Mabutami? Różnic parę jest i postaramy się je przedstawić w dalszej części tekstu.

  Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.