• Kamizelka Specnaz / Спецназ - Survival Corps

  Survival Corps jest dosyć starą firmą*, jednak dopiero od paru lat zdobywa ona coraz większą popularność m.in. pośród żołnierzy elitarnych jednostek Federacji Rosyjskiej. Czarnym koniem SRVV okazał się "firmowy" kamuflażu o nazwie SURPAT, w którym produkowana jest m.in. kamizelka o nazwie Specnaz, którą postaramy się opisać.

  Więcej »
 • Gorka D-3 Babek / Горка Д-3 Бабек

  Babek posiada ofertę, zdawałoby się, kierowaną w głównej mierze do myśliwych*, jednak posiada on w swoim katalogu parę produktów o profilu zdecydowanie wojskowym. Do takich zaliczyłbym m.in. mundury w Cyfrowej Florze (zarówno letnie jak i zimowe), o specyficznym, wojskowym kroju - a także w pewnej mierze Gorki.

  Więcej »
 • PSN M7 "OMON" Diewiatka / ПСН M7 "ОМОН" Девятка

  PSN M7 "OMON", to kolejny współczesny mundur wyraźnie czerpiący natchnienie z munduru popularnie nazywanego Mabuta. W Rosji jest to dosyć popularny wzór (sam Spław robi co najmniej dwa w tym stylu) i wyróżniają się na tle innych, bardziej "uzachodnionych" konstrukcji, co nie sprawia, że jest on mniej praktyczny.

  Więcej »
 • M030-01 "Bojec" Diewiatka / М030-01 "Боец" Девятка

  Diewiatka ma dosyć szeroką gamę produktów, m.in. maskałatów. Opisaliśmy już M047-01 "Angliję" tego producenta, a teraz przechodzimy do modelu, który można zakwalifikować do kategorii "budżetowej" razem z paroma innymi współcześnie produkowanymi, rosyjskimi kompletami maskujących takimi jak chociażby KZM Modoksu.

  Więcej »
Новости

Aktualności

Do oferty Frontowca dołączyły repliki hełmów K6-3 (z przyłbicą), 6B27 oraz 6B28 produkcji TacGear.ru. Razem z nimi znajdziemy także pokrowce na 6B27 (flora) oraz na 6B28 (flora, cyfrowa flora).

Dawno temu informowaliśmy o pojawieniu się w sieci informacji oraz zdjęć na temat następcy AK-74M oraz serii AK-10x, czyli AK-200*. Obecnie jednak okazuje się, że jest to już dosyć przestarzała informacja i najnowszy AK z Iżmaszu nazywa się AK-12 (od Awtomatu Kałasznikowa 2012) i nieco różni się od poprzedniej iteracji w serii.